CLASSIC

Oleje i dodatki do paliw do samochodów klasycznych, zabytkowych, i klasycznych sportowych.

POBIERZ KATALOG: MILLERS OILS CLASSIC

Pełna gama produktów Millers Oils do samochodów klasycznych i zabytkowych.

W 1887 roku, mój niesamowity dziadek, John W. Miller zakupił, co teraz jest firmą Millers Oils. W 1889 roku napisał do swoich klientów podziękowania za dotychczasową współpracę, i oświadczył, że „Jakość mojego oleju będzie sztywno przestrzegana”.

Dziś, trzy pokolenia i niemal 130 lat później, jako jedyny członek rodziny Miller działający aktywnie w firmie, uważam, że spoczywa na mnie obowiązek dopilnowania, aby ta pasja do jakości i innowacji nadal były podstawą wszystkiego, co robimy w naszej firmie. Nie mamy szczególnej presji w byciu „największymi” – kieruje nami obsesja w byciu najlepszymi.

Nawiązując do naszej nowej gamy olejów Classic, Millers Oils przez lata pozostawało firmą, o szczególnych kompetencjach w tej dziedzinie, będąc pewnym, że nasze produkty nie tylko spełniają, ale znacznie przewyższają potrzeby układów smarowania klasycznych samochodów, będących często niemalże skarbami. To zaowocowało rozwojem nowej gamy najwyższej jakości olejów i dodatków, które zostały starannie sformułowane z myślą o naszym ważnym i trwałym wkładzie w ochronę motoryzacyjnego dziedzictwa narodowego.

Nasza nowa gama olejów do samochodów zabytkowych i klasycznych płynnie łączy najnowsze osiągnięcia w technologii smarowania, ze szczególnymi wymaganiami lepkościowymi starszych pojazdów, aby być pewnym, każdy poszczególny pojazd klasyczny może maksymalnie chroniony nawet podczas pracy przy wykorzystaniu swoich maksymalnych osiągów.

Ta pasja do innowacji jest szczególnie widoczna w naszym oleju silnikowym Classic Sport High Performance 20w50, który łączy w sobie wysokiej jakości olej bazowy oraz niezbędne dodatki.
Są to nasze dodatki stosowane w serii produktów Motorsport, wykorzystujące nanotechnologię, które były wielokrotnie nagradzane, i są szanowane przez specjalistów z branży na całym świecie.
Bez trudu, i natychmiast powodują zauważalny wzrost osiągów samochodu. To jest na pewno najlepiej działający olej silnikowy do klasyków jaki gdziekolwiek i kiedykolwiek powstał.

Dziękuję za rozważenie możliwości nabycia produktu Millers Oils serii Classic dla Twojego bezcennego pojazdu, a mówiąc prościej – nie mogłeś dokonać lepszego wyboru, i proszę miej pewność, że… „Jakość mojego oleju będzie sztywno przestrzegana”.
Andrew Miller, Order Imperium Brytyjskiego

Wybierz Kategorię

Newsletter

Aktualności