OLEJE PRZEKŁADNIOWE

Szeroka gama olejów przekładniowych do skrzyń biegów manualnych, dwusprzęgłowych oraz automatycznych. 

Produkty Millers Oils do układów napędowych, zawierają specjalną mieszankę dodatków oraz zoptymalizowaną lepkość, w celu zmniejszenia tarcia w skrzyni biegów spowodowanego dużymi obciążeniami. Dodatki działają tam, gdzie sam olej nie może skutecznie utworzyć warstwy ochronnej między zazębionymi częściami.

Millers Oils specjalizuje się w produkcji innowacyjnych olejów przekładniowych, czego najlepszym dowodem jest nagroda MIA (Motorsport Industry Association) za przełomową technologię redukcji tarcia Nanodrive.

EE PERFORMANCE MTF

oleje MTF do skrzyń biegów manualnych oraz dyferencjałów, pracujących w bardzo ciężkich warunkach. Idealne do samochodów zmodyfikowanych, o zwiększonej mocy, użytkowanych na co dzień, oraz podczas „track day”. Wykorzystuje technologię NANODRIVE oraz estry.

XF PREMIUM MTF

oleje do manualnych skrzyń biegów oraz dyferencjałów. Najnowsze specyfikacje i normy OEM, przeznaczone do najnowszych samochodów.

XF PREMIUM ATF

oleje przekładniowe do najnowszych, zaawansowanych technologicznie automatycznych skrzyń biegów. Od skrzyń hydrokinetycznych, poprzez skrzynie bezstopniowe, aż po nowoczesne przekładnie dwusprzęgłowe.

TRIDENT PROFESSIONAL

TRIDENT PROFESSIONAL MTF i ATF to uniwersalne oleje do nieco starszych samochodów

Wybierz Kategorię

Newsletter

Aktualności