OLEJE PRZEKŁADNIOWE

Szeroka gama olejów przekładniowych do skrzyń biegów manualnych, dwusprzęgłowych oraz automatycznych. 

Produkty Millers Oils do układów napędowych, zawierają specjalną mieszankę dodatków oraz zoptymalizowaną lepkość, w celu zmniejszenia tarcia w skrzyni biegów spowodowanego dużymi obciążeniami. Dodatki działają tam, gdzie sam olej nie może skutecznie utworzyć warstwy ochronnej między zazębionymi częściami.

Millers Oils specjalizuje się w produkcji innowacyjnych olejów przekładniowych, czego najlepszym dowodem jest nagroda MIA (Motorsport Industry Association) za przełomową technologię redukcji tarcia Nanodrive.

EE PERFORMANCE MTF

EE PERFORMANCE – oleje MTF do skrzyń biegów manualnych oraz dyferencjałów, pracujących w bardzo ciężkich warunkach. Idealne do samochodów zmodyfikowanych, o zwiększonej mocy, użytkowanych na co dzień, oraz podczas „track day”. Wykorzystuje technologię NANODRIVE oraz estry.

XF PREMIUM MTF

XF PREMIUM MTF - oleje do manualnych skrzyń biegów oraz dyferencjałów. Najnowsze specyfikacje i normy OEM, przeznaczone do najnowszych samochodów.

XF PREMIUM ATF

XF PREMIUM ATF - oleje przekładniowe do najnowszych, zaawansowanych technologicznie automatycznych skrzyń biegów. Od skrzyń hydrokinetycznych, poprzez skrzynie bezstopniowe, aż po nowoczesne przekładnie dwusprzęgłowe.

TRIDENT PROFESSIONAL

TRIDENT PROFESSIONAL MTF i ATF to uniwersalne oleje do nieco starszych samochodów

Wybierz Kategorię

Newsletter

Aktualności