Millers Oils wprowadza na rynek zupełną nowość. Jest to gama dodatków do paliw i olejów EPP przeznaczona wyłącznie do profesjonalnego stosowania w warsztatach.

Dlaczego warto stosować dodatki MillersOils EPP? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i ponad 30-letniemu doświadczeniu w środkach czyszczących układy smarowania silników, nasza gama EPP jest technicznie opracowana tak, aby działać w harmonii z nowoczesnymi olejami silnikowymi.

Jest to idealne rozwiązanie dla nowoczesnego warsztatu, który chce przewyższyć oczekiwania swoich klientów w kwestii dbania o kondycję podzespołów samochodu, a także tych, których dotyczy obostrzenie przepisów dotyczących emisji.

Gama dodatków EPP została opracowana jako profesjonalny program do użytku zarówno w pojazdach benzynowych, jak i wysokoprężnych. Jest skuteczna w wielu rodzajach pojazdów, niezależnie od wieku i przebiegu, i działaja pozytywnie nie tylko na oszczędność paliwa i emisję spalin, ale także – co istotne – na osiągi pojazdu.

GAMA EPP JEST PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DO PROFESJONALNEGO UŻYTKU W WARSZTATCH – PRODUKTY SĄ NIEDOSTĘPNE W SPRZEDAŻY DETALICZNEJ.

Millers Oils to wiodąca marka w sektorze motoryzacyjnym, dostarczająca wysokiej jakości oleje, smary i dodatki do paliw, do sklepów warsztatów w Wielkiej Brytanii, Polsce i na całym świecie. Dlaczego warto stosować dodatki Millers Oils  EPP? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i ponad 30-letniemu doświadczeniu w środkach czyszczących układy smarowania silników, nasza gama EPP jest technicznie opracowana tak, aby działać harmonijnie z nowoczesnymi olejami silnikowymi. Jest to idealne rozwiązanie dla nowoczesnego warsztatu, który chce przewyższyć oczekiwania swoich klientów w kwestii dbania o kondycję podzespołów samochodu, a także tych, których dotyczy obostrzenie przepisów dotyczących emisji. Gama dodatków EPP została opracowana jako profesjonalny program do użytku zarówno w pojazdach benzynowych, jak i wysokoprężnych. Jest skuteczna w wielu rodzajach pojazdów, niezależnie od wieku i przebiegu, i działaja pozytywnie nie tylko na oszczędność paliwa i emisję spalin, ale także – co istotne – na osiągi pojazdu.

Twoi klienci odczują zauważalną różnicę w sposobie, w jaki ich samochód działa po usłudze w Twoim warsztacie: zyskiem jest wartość dodana i lojalność klientów. Gama dostępnych dodatków EPP zapewnia warsztatom i właścicielom warsztatów ważne, dodatkowe źródło dochodów. Poza tym, można zapronować klientom regularne stosowanie (dostępnych w Twoim warsztacie) innych dodatków do paliw Millers Oils przeznaczonych dla klientów detalicznych (ECOMAX), tak, by silniki ich samochodów już zawsze pracowały poprawnie.

Standardowy przegląd, połączony z wymianą oleju silnikowego i filtrów, często nie rozwiązuje problemu związanego z dyszami wtryskiwaczy, zanieczyszoną pompą paliwa, warstwą sadzy, nagaru, czy szlamu oleju silnikowego. Zastosowanie Engine Flush wraz z DPF lub PPF Turbo & Exhaust Cleaner nie tylko usuwa powodujące tarcie zanieczyszczenia z pompy paliwa, listwy wtryskowej, czy też dyszy wtryskiwaczy, ale także czyści turbo i układ wydechowy poprawiając tym samym spalanie i redukując emisję spalin. Poprawiona zostaje tym samym ogólna jakość jazdy. Dodatki do paliwa EPP działają wszędzie tam, gdzie wchodzą w kontakt z nagarem. Oczyszczają wiele komponentów, pozwalając pracować im wydajnie. Szkolenie Zapewniamy Tobie oraz Twoim pracownikom szkolenie dotyczące gamy produktów EPP, ich właściwego użytkowania, oraz tego, jak przekazać korzyści z tego wynikające Twoim klientom. Jeśli uważasz, że Twój warsztat oraz Twoi klienci skorzystają na tym – skontaktuj się z nami! Pomoc techniczna Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Państwu mocne wsparcie techniczne. Niezależnie, czy chodzi o szczegółowe dane produktu, rekomendacje dotyczące doboru najlepszego oleju, jesteśmy do Państwa usług. Dodatkowo oferujemy bezpośrednie wsparcie naszego działu technicznego znajdującego się przy fabryce – cały nasz zespół jest do Państwa usług.

MILLERS OILS EPP ENGINE FLUSH – bazujący na oleju dodatek czyszczący układ smarowania.

BENZYNA:

MILLERS OILS EPP PETROL SYSTEM CLEAN & PROTECT – dodatek typu “wszystko w jednym” do użytku we wszystkich silnikach benzynowych, z PPF (GPF) oraz bez PPF (GPF).

MILLERS OILS EPP PETROL INJECTOR CLEANER – maksymalnie silny, skoncentrowany środek czyszczący usuwający zanieczyszczenia z układów wtryskowych w silnikach benzynowych.

MILLERS OILS EPP PPF TURBO & EXHAUST CLEANER – dodatek czyszczący filtry cząstek stałych GPF w silnikach benzynowych, a dodatkowo czyszczący turbinę oraz układ wydechowy.

DIESEL:

MILLERS OILS EPP DIESEL INJECTOR CLEANER – maksymalnie silny, skoncentrowany środek czyszczący usuwający zanieczyszczenia z układów wtryskowych w silnikach Diesel.

MILLERS OILS EPP DIESEL FILTER PRIMER – produkt, który należy używać za każdym razem, gdy wymieniany jest filtr paliwa w silniku Diesel. Znacznie ułatwia jego wymianę. Czyści najpierw przewody filtra paliwa, a następnie układ paliwowy oraz wtryskowy.

MILLERS OILS EPP DIESEL SYSTEM CLEAN & PROTECT – dodatek do oleju napędowego typu “wszystko w jednym” do użytku we wszystkich silnikach Diesel, z DPF i bez DPF.

MILLERS OILS EPP DPF TURBO & EXHAUST CLEANER – dodatek czyszczący filtry DPF w silnikach Diesel, a dodatkowo czyszczący turbinę oraz układ wydechowy.

Skontaktuj się z nami i poproś o zestaw informacji oraz katalog produktów Millers Oils EPP.

POMOC TECHNICZNA: Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00, tel. +48748522090 , porady@millersoils.pl