EPP

Millers Oils wprowadza na rynek zupełną nowość. Jest to gama dodatków do paliw i olejów EPP przeznaczona wyłącznie do profesjonalnego stosowania w warsztatach.

Dlaczego warto stosować dodatki MillersOils EPP? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i ponad 30-letniemu doświadczeniu w środkach czyszczących układy smarowania silników, nasza gama EPP jest technicznie opracowana tak, aby działać w harmonii z nowoczesnymi olejami silnikowymi.
Jest to idealne rozwiązanie dla nowoczesnego warsztatu, który chce przewyższyć oczekiwania swoich klientów w kwestii dbania o kondycję podzespołów samochodu, a także tych, których dotyczy obostrzenie przepisów dotyczących emisji.

Gama Millers Oils EPP

Gama dodatków EPP została opracowana jako profesjonalny program do użytku zarówno w pojazdach benzynowych, jak i wysokoprężnych. Jest skuteczna w wielu rodzajach pojazdów, niezależnie od wieku i przebiegu, i działaja pozytywnie nie tylko na oszczędność paliwa i emisję spalin, ale także – co istotne – na osiągi pojazdu.

Twoi klienci odczują zauważalną różnicę w sposobie, w jaki ich samochód działa po usłudze w Twoim warsztacie: zyskiem jest wartość dodana i lojalność klientów. Gama dostępnych dodatków EPP zapewnia warsztatom i właścicielom warsztatów ważne, dodatkowe źródło dochodów. Poza tym, można zapronować klientom regularne stosowanie (dostępnych w Twoim warsztacie) innych dodatków do paliw Millers Oils przeznaczonych dla klientów detalicznych (ECOMAX), tak, by silniki ich samochodów już zawsze pracowały poprawnie.

 

Facebook

evanscoolants.pl