MOTORSPORT

W 2007 roku, Millers Oils przedstawił pierwszy produkt (wyczynowy olej przekładniowy) z technologią NANODRIVE. Od tamtego momentu, gama produtków do profesjonalnego stosowanie w sporcie samochodowym jest stale ulepszana, dzięki czemu pomagamy zawodnikom być konkurencyjnym na torze czy odcinku specjalnym.

MILLERS OILS sponsorem tytularnym HRSMP

Marka Millers Oils została sponsorem tytularnym organizowanych przez Polski Związek Motorowy Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2024, a olej Millers Oils oficjalnym olejem HRSMP.

KATALOG MILLERS OILS MOTORSPORT

Pełna gama olejów silnikowych, przekadniowych i produktów specjalistycznych do użytku w sporcie samochodowym. Szczegółowe informacje, technologia NANODRIVE, GINETTA TECH BY MILLERS OILS, HEWLAND.

OLEJE SILNIKOWE MOTORSPORT

Przeznaczone do profesjonalnego stosowania w sporcie samochodowym na najwyższym poziomie, także w skrzyniach biegów kłowych i sekwencyjnych, układach przeniesienia napędu wykorzystujących szpery płytkowe. Wykorzystują technologię NANODRIVE.

OLEJE PRZEKŁADNIOWE MOTORSPORT

Przeznaczone do profesjonalnego stosowania w sporcie samochodowym na najwyższym poziomie.

DOCIERANIE I SKŁADANIE SILNIKÓW

Olej do składania silników zabezpieczający go przy pierwszym rozruchu, oraz olej do docierania silników.

DODATKI DO PALIW

Dodatki do paliw przeznaczone do profesjonalnego stosowania w sporcie samochodowym.

DODATKI DO UKŁADÓW CHŁODZENIA

Extracool znacznie redukuje temperaturę płynu chłodniczego.

KARTING

Olej 2T do profesjonalnego stosowania w kartingu.

OLEJE DO AMORTYZATORÓW

Gama olejów do wyczynowych amortyzatorów rajdowych i wyścigowych z pełnym zakresem regulacji, opracowana została przy użyciu technologii NANODRIVE Low Fricition Technology drugiej generacji. Zaawansowane nanocząsteczki zmniejszają tarcie, zapewniając niezmiennie płynną pracę, niezależnie od temperatury.

WYCZYNOWE PŁYNY HAMULCOWE

Płyny hamulcowe to kluczowe ciecze, które decydują o informacji zwrotnej kierowcy na temat samochodu. Wyczynowe płyny Millers Oils zachowują właściwości nawet w wysokiej temperaturze, zapewniając stałą wydajność.

5264 MILLERS OILS HI MOL 20 500g

SMARY

Wysokiej jakości smary, które z powodzeniem mogą być stosowane w profesjonalnym sporcie samochodowym.

Wybierz Kategorię

Newsletter

Aktualności