Załoga stosująca środki smarne Millers Oils zwyciężyła w Rajdzie Dakar 2024!

GINETTA TECH by MILLERS OILS

Ginetta Cars ma długą i pełną sukcesów historię produkcji ręcznie budowanych samochodów wyścigowych i zyskała reputację jednej z najbardziej znanych brytyjskich marek samochodów wyścigowych, w której karierę rozpoczęły niektóre z największych nazwisk sportów motorowych.

Millers Oils jest oficjalnym partnerem technicznym Ginetta Cars, sponsorem tytularnym Millers Oils Ginetta GT4 Supercup oraz mistrzostw juniorów, a także dostawcą środków smarnych na pierwsze zalanie dla wszystkich pojazdów

Gama środków Ginetta Tech została opracowana wspólnie przez Millers Oils i Ginetta, i jest stosowana we wszelkich seriach wyścigowych Ginetta jako środek smarny z wyboru.

GINETTA MILLERS OILS

MILLERS OILS GINETTA GT4 SUPERCUP

HEWLAND TRANSMISSIONS

Hewland to wspaniały przykład brytyjskiej inżynierii sportów motorowych. Firma założona w 1957 roku, gdy zaprezentowała dedykowaną, wyczynową skrzynię biegów. Obecnie oferuje jedną z największych na świecie gam wyczynowych układów przeniesienia napędu, ciągle pracując nad nowymi.

HEWLAND jest jedną z najbardziej szanowanych marek w motorsporcie: te skrzynie biegów stosowane są najwyższym poziomie: F1, WRC, Le Mans. Ponad 60 lat doświadczenia we współpracy z najlepszymi zespołami na świecie.

Millers Oils stworzyło dwie unikalne formulacje dla marki HEWLAND, by spełnić wymagania nowoczesnych, wyczynowych układów przeniesienia napędu. Nasza wielokrotnie nagradzana technologia NANODRIVE w połączeniu z doświadczeniem w inżynierii precyzyjnej firmy Hewland, zapewnia zespołom wyścigowym i rajdowym to, co najlepsze w brytyjskiej technologii sportów motorowych.

MILLERS OILS HEWLAND UPDB

HUDDERSFIELD TOWN PERFORMANCE PARTNER

Millers Oils partnerem Huddersfield Town
Firma Millers Oils jest długoterminowym partnerem Huddersfield Town Football Club. To angielski klub piłkarski z siedzibą w Huddersfield, a więc w najbliższym sąsiedztwie firmy Millers Oils, występujący obecnie w Championship. Klub powstał w 1908 roku.

W ramach umowy Millers Oils posiada teraz oficjalne prawo do nazwy boiska treningowego Canalside, które od 1 lipca 2022 r. zostało przemianowane na: kompleks Millers Oils High Performance. Logotypy Millers Oils znajdują się oczywiście także na głównym stadionie drużyny: John Smiths Stadium.

Przez cały okres współpracy Huddersfield Town i Millers Oils będą współpracować przy wielu wydarzeniach i innowacyjnych kampaniach marketingowych, które będą podkreślać i odzwierciedlać pasję obu organizacji do wydajności (performance), jednocześnie łącząc kibiców i klientów na całym świecie. Warto dodać, że mecze Huddersfield będą dostępne także w Polsce, dzięki platformie Viaplay.

Tony Lowe, dyrektor zarządzający Millers Oils, powiedział:
„Jest to ważna współpraca dla Millers Oils i jesteśmy podekscytowani współpracą z Huddersfield Town jako ich oficjalnym partnerem wydajnościowym (performance partner). Wydajność jest ważna, zarówno na boisku, jak i poza nim, a ta umowa stanowi idealną platformę do zaprezentowania naszych wysokowydajnych produktów wraz z profesjonalnym zespołem, który podziela wartości naszej firmy”.

Komentując nowe partnerstwo, Daniel McGeachie, kierownik ds. partnerstw zespołu powiedział
„To wielka przyjemność powitać Millers Oils na pokładzie, jako naszego oficjalnego partnera w zakresie wydajności. To marka, której wartości są ściśle zbieżne z naszymi, w szczególności wokół tworzenia najlepszych w swojej klasie produktów i ludzi.

Jako firma, Millers Oils ma długą i bogatą historię, ale mocno zakorzeniła się w Brighouse w West Yorkshire. Połączenie naszych dwóch marek po raz pierwszy jest znaczącym kamieniem milowym dla obu organizacji i nie możemy się doczekać wspólnej pracy.”

Michał Helik

W barwach klubu Huddersfield Town występuje polski zawodnik: Michał Helik.