Zapraszamy do współpracy w zakresie dystrybucji produktów Millers Oils w Polsce!

Oferujemy rzetelne warunki sprzedaży, najwyższej jakości, nowoczesne produkty, atrakcyjne ceny.  Nasza oferta, jest w stanie zaspokoić  wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy wsparcie marketingowe, pomoc techniczną  oraz dużo, dużo więcej.  Millers Oils, to zupełnie nowa jakość w Polsce,  to produkty o znakomitych właściwościach oraz odpowiedniej cenie,  dla najbardziej wymagających klientów.

Firma Millers Oils posiada własny dział badań i rozwoju, prowadzi proces produkcji od początku do końca w fabryce w Brighouse – od pomysłu, poprzez opracowanie formulacji, dobór olejów bazowych, komponentów, testy w laboratorium, cały proces blendowania, aż do gotowego produktu.

DZIĘKI NASZEJ NIEZALEŻNOŚCI, PRZY FORMUŁOWANIU, MOŻEMY STOSOWAĆ OLEJE BAZOWE ORAZ DODATKI OD WYBRANYCH PRZEZ NAS DOSTAWCÓW.

DZIĘKI TEMU, ŻE NIE JESTEŚMY POTĘŻNĄ KORPORACJĄ, I JESTEŚMY STOSUNKOWO MAŁĄ FIRMĄ (jak na firmę z branży petrochemicznej), MOŻEMY SZYBKO REAGOWAĆ NA NOWE TRENDY I WYMAGANIA RYNKU. LACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z

MILLERS OILS

  • Jakość. To najważniejsza cecha naszych produktów.  Wszystkie oleje i dodatki do paliw Millers Oils produkowane i rozlewane są w tej samej fabryce Millers Oils w Wielkiej Brytanii. W naszych olejach używamy najlepszych dostępnych technologii (estry, nanotechnologia).
  • Tradycja. Millers Oils to niezależny producent środków smarnych, który istniej nieprzerwanie od 1887 roku.
  • Prestiż. Millers Oils to producent segmentu Premium, dla najbardziej wymagających klientów. Millers Oils ma na polskim rynku ugruntowaną pozycję.
  • Innowacyjność. Jesteśmy światowymi liderami w kwestii wykorzystania nanotechnologii w środkach smarnych (produkty serii Nanodrive). 
  • Oferta. Nasza oferta to jedna największych gam produktów na rynku.
  • Zasady. Przejrzyste zasady współpracy to bardzo ważna cecha w Millers Oils.
  • Unikalne oferty dla warsztatów. Gama produktów, oraz program MILLERS OILS EPP dostępny wyłącznie dla warsztatów (produkty niedostępne w sprzedaży detalicznej).
  • Sport. Millers Oils Motorsport to produkty, które budują wizerunek marki. Najlepsi kierowcy rajdowi i wyścigowi stosują oleje silnikowe, przekładniowe, płyny hamulcowe Millers Oils. Współpracujemy bezpośrednio z działami sportu producentów.
  • Wsparcie techniczne. Nasi konsultanci są do Waszej dyspozycji.