CLASSIC PISTONEEZE

Tak, jak przy definicji pojazdów zabytkowych (Vintage), nie da się kategorycznie sklasyfikować samochodów klasycznych (Classic) na podstawie sztywnych dat. Definicja „klasyka” jest różna wśród różnych grup zainteresowań, stowarzyszeń, czy też w różnych krajach. Według organizacji HMRC, „klasykiem” jest każdy pojazd starszy niż 15 lat, jakkolwiek wielu entuzjastów uważa, że minimum to 30 lat.

Nie można podważyć tego, że rynek pojazdów klasycznych na całym świecie przeżywa obecnie renesans, gdyż coraz więcej entuzjastów przywraca do życia coraz to starsze samochody. Z dbałością o detale doprowadzają je do stanu z czasów dawnej świetności. To przekracza typowe pojęcie odrestaurowania i konserwacji pojazdu – robią to w taki sposób, że wszelkie specyfikacje i wygląd są skrupulatnie przestrzegane.

Nasza gama klasycznych olejów „Pistoneeze” została opracowana, sformułowana i wyprodukowana z myślą o maksymalnej ochronie silnika oraz jego osiągach – dla pojazdów z nowszymi systemami filtracji oleju.

Wybierz Kategorię

Newsletter

Aktualności