DODATKI DO PALIW I OLEJÓW

Bardziej niż kiedykolwiek, dodatki do paliw mają wpływ na żywotność i osiągi silników samochodów – zarówno Diesel, jak i benzynowych. Wraz z coraz bardziej surowymi normami czystości spalin, oraz coraz mniejszymi i jednocześnie bardziej wyżyłowanymi silnikami, przy coraz większej zawartości kompenentami bio w paliwach, ryzyko awarii rośnie.

Nowoczesne dodatki mające właściwości czyszczące, smarujące, podnoszące liczbę cetanową i oktanową, dbają o wyższą wydajność, czystość układu paliwowego, dolotowego, wydechowego, dłuższą żywotność, niższą emisję spalin.

MILLERS OILS ECOMAX

Dodatki do paliw przeznaczone do stosowania w nowoczesnych samochodach osobowych. Wraz z coraz większym naciskiem na niższą emisję spalin, coraz mniejszymi silnikami, coraz wyższymi mocami, coraz większą zawartością biokomponentów w paliwie, żywotność silników spada. Coraz większą rolę spełnia więc odpowiednia jakość paliwa. Regularne stosowanie dodatków Millers Oils Ecomax pomaga znacznie wydłużyć żywotność silnika, oraz redukuje ryzyko awarii. Dodatki ECOMAX w opakowaniach 500 ml są bardzo wydajne (op. wystarcza na 500L paliwa), oraz łatwe w użyciu.

DODATKI ECOMAX DO OLEJU NAPĘDOWEGO
Nasze dodatki Diesel Power ECOMAX, zawierają optymalną liczbę środków czyszczących (detergentów), ale – co istotne – ich działanie nie polega wyłącznie na czyszczeniu układu paliwowego. Ważną cechą jest poprawienie właściwości smarnych ON, oraz zdecydowanie większa liczba cetanowa paliwa. Nowa butelka ze specjalną szyjką sprawia, że pasuje także do najnowszych, bezkorkowych wlewów paliwa.

Diesel Power ECOMAX wpływa pozytywnie na trwałość filtrów cząstek stałych DPF (FAP). Zapewnia większą moc, bardziej kulturalną pracę silnika, mniejsze zużycie paliwa oraz mniejsze wydzielanie szkodliwych związków do atmosfery.

OD JAKOŚCI OLEJU NAPĘDOWEGO ZALEŻY ŻYWOTNOŚĆ NOWOCZESNYCH PODZESPOŁÓW MONTOWANYCH W SAMOCHODACH Z SILNIKAMI DIESLA, TAKICH JAK: FILTRY DPF, WTRYSKIWACZE PALIWA, ZAWORY EGR ITP. DODATKI DO PALIW MILLERS OILS PRZEZNACZONE SĄ TAKŻE DO NAJNOWSZYCH SILNIKÓW DOSTĘPNYCH NA RYNKU.
W odróżnieniu od wielu dodatków do ON dostępnych na rynku, dodatki ECOMAX nie tylko czyszczą układ paliwowy, ale także zwiększają liczbę cetanową, oraz posiadają znakomite właściwości smarujące wtryski. Są zatem tańszą alternatywą dla paliw segmentu Premium dostępnych na stacjah paliw.

DODATKI ECOMAX DO BENZYNY
Świetnie współpracują ze wszystkimi silnikami benzynowymi, zarówno starszymi, jak i najnowszymi konstrukcjami turbodoładowanymi, czy też z bezpośrednim wtryskiem. Znakomite do silników wykonanych w technologii downsizingu, także z filtrami cząstek stałych GPF (PPF).

DODATKI DO OLEJÓW 

Millers Oils ENGINE FLUSH szczególnie polecany przed pierwszym użyciem wysokiej jakości oleju Millers Oils.

 

Engine Flush od Millers Oils – bezpieczna płukanka!

Millers Oils Engine Flush to znany od lat dodatek do starego oleju silnikowego (należy go stosować bezpośrednio przed wymianą na nowy olej), czyszczący układ smarowania z zanieczyszczeń, które nie są usuwane przy tradycyjnej wymianie oleju.

Wybierz Kategorię

Newsletter

Aktualności