DODATKI DO PALIW

Obok naszych olejów, jesteśmy niesamowicie dumni z naszej zdecydowanie najszerszej i najlepiej działającej gamy dodatków do paliw do samochodów klasycznych na rynku, która jeszcze bardziej chroni i podnosi osiągi Twojego cennego samochodu zabytkowego.

Zawartość etanolu w obecnie stosowane benzynie bezołowiowej może być dużym problemem dla samochodów zabytkowych i klasycznych. Każda benzyna, może zawierać (bez konieczności informowania o tym) do 5% etanolu, w przyszłości będzie to do 10%. Nasze dodatki do paliw są rekomendowane i polecane do wszystkich samochodów zabytkowych, klasycznych, oraz klasycznych sportowych, które wymagały stosowania benzyny ołowiowej.

Typowymi problemami wynikającymi z usunięcia ołowiu z benzyny są: słabe smarowanie zaworów, oraz cofanie się gniazd zaworowych (konieczność ich utwardzenia). Największym ryzykiem jest jednak zawartość etanolu, która powoduje korozję układu paliwowego. Te cechy mają potencjał, aby wyrządzić duży problem w silniku, ale nasze produkty zostały opracowane w celu całkowitego wyeliminowania ryzyka, jak i podniesienia osiągów. Uważamy, że są one niezbędne w celu przedłużenia żywotności cenionych klasycznych samochodów.

Wybierz Kategorię

Newsletter

Aktualności