2 sierpnia, 2012
Nowy olej do samochodów ciężarowych

Angielska firma o 125-letniej tradycji – Millers Oils wprowadza na polski rynek zupełnie nowy, najwyższej jakości w pełni syntetyczny olej silnikowy typu Low Saps o lepkości 5w30 przeznaczony do najnowszej generacji silników Diesel w samochodach ciężarowych – Millers Oils Trucksynth FE 5w30.

 

Podobnie jak wszelkie pozostałe produkty w ofercie Millers Oils, także ten olej prezentuje zdecydowanie ponadprzeciętne parametry. Na pewno nie jest to najtańszy na rynku olej tej klasy, jednak to nie cena zakupu, a korzyści wynikające z używania najwyższej jakości produktu są w przypadku nowoczesnych, drogich samochodów ciężarowych istotne.

 

Dzięki ogromnemu doświadczeniu marki Millers Oils w sportach samochodowych (jako jedna z niewielu firm na świecie, Millers Oils oferuje oleje silnikowe na bazie estrów z wykorzystaniem nanotechnologii powszechnie stosowane m.in. w WRC), możemy być pewni, że także oleje do samochodów ciężarowych wyprodukowane są z najwyższej jakości, w pełni syntetycznych olejów bazowych. Istotne jest także, że wszystkie oleje Millers Oils produkowane są i rozlewane tylko w jednym miejscu na świecie, w Brighouse.

 

MILLERS OILS TRUCKSYNTH FE 5w30 to znakomity olej w pełni syntetyczny LOW SAPS do silników Diesel. Jego zaawansowana technologia zapewnia minimalne zużycie paliwa w najnowszej generacji silnikach spełniających normy emisji spalin Euro IV i Euro V.

 

Trucksynth FE 5w30 LOW SAPS jest polecany do użytku w mocnych silnikach Diesel. Spełnia wymagania Volvo VDS, Volvo CNG, Daimler-Chrysler (Mercedes) 228.51, MAN M3477oraz inne europejskie i amerykańskie wymagania OEM. Idealny do stosowania w pojazdach flotowych, rolniczych, maszynach budowlanych.

KORZYŚCI:

  • maksymalnie wydłużone okresy pomiędzy wymianami oleju

  • w pełni syntetyczna formulacja LOW SAPS oleju Trucksynth FE zapewnia znakomitą ochronę silnika przed zużyciem nawet w bardzo surowych warunkach, a dzięki mniejszemu tarciu redukuje zużycie paliwa. Pasuje zarówno do silników z systemem oczyszczania spalin DPF (filtr cząstek stałych), jak i SCR.

  • balans lepkości zapewniony przez w pełni syntetyczną formulację LOW SAPS 5w30 zapewnia szybkie rozprowadzanie się oleju w silniku przy rozruchu nawet w niskich temperaturach, dbając jednocześnie o silny film olejowy w wysokich temperaturach. Redukuje zużywanie się silnika.

  • niższe zużycie oleju to także jedna z najważniejszych cech Trucksynth FE – jest ono niezbędne do spełnienia rygorystycznych norm emisji spalin

  • Trucksynth FE jest jednym z najnowszych olejów LOW SAPS do silników Diesel i jest stworzony nie tylko z myślą spełnienia surowych wymagań producentów pojazdów (OEM), ale także w celu obniżenia kosztów obsługi pojazdów, dzięki mniejszemu ryzyku uszkodzeń mechanicznych silnika, długiej żywotności jego i podzespołów oraz optymalnemu zużyciu paliwa

Więcej informacji w karcie produktu oraz na www.millersoils.pl