oleje-silnikowe-classic

Katalog

Nasza nowa gama olejów do samochodów zabytkowych i klasycznych płynnie łączy najnowsze osiągnięcia w technologii smarowania, ze szczególnymi wymaganiami lepkościowymi starszych pojazdów, aby być pewnym, każdy poszczególny pojazd klasyczny może maksymalnie chroniony nawet podczas pracy przy wykorzystaniu swoich maksymalnych osiągów.

Gama składa się z trzech serii:

  • Vintage (1919–1930)
  • Classic (1930-1980)
  • Classic Sport
Całkowitą nowością są oleje silnikowe: Classic Pistoneeze 10w30, 10w40, 15w40. Dwa z nich, o lepkościach 15w40 oraz 10w40, są przeznaczone do coraz bardziej popularnych samochodów, jakimi się niewątpliwie youngtimery, a więc głównie samochody z lat 70-tych i 80-tych, ale w niektórych przypadkach, nawet początku 90-tych. Trzeci, to olej o lepkości 10w30, znakomity do wielu klasycznych samochodów, głównie wyprodukowanych w USA.
 
Wszystkie, to wielosezonowe olej silnikowe z umiarkowaną liczbą detergentów. Specjalnie opracowane dla starszych samochodów z systemami filtracji oleju. Zawierają dodatki
chroniące przed zatarciem, utlenianiem się oleju, oraz korozją panewek, a także optymalny pakiet ZDDP. 
 
Nowe oleje Classic, to dobre rozwiązanie dla pojazdów o dużym przebiegu, gdzie występuje problem z nadmiernym zużyciem oleju, oraz z wyciekami. Nowoczesna technologia gwarantuje, że oleje spełniają zarówno dość nowoczesne normy, jak i ówczesne specyfikacje. 
Zawierają estry syntetyczne, które zapewniają ochronę także wtedy, gdy pojazd nie jest uruchamiany przez dłuższy czas, a po uruchomieniu dbają o to, by silnik osiągnął natychmiast właściwe ciśnienie oleju.
thumbnail of Millers Oils Classic 2021

Millers Oils Classic 2021 23.55 MB 108 pobrano

...
Wybierz Kategorię

Newsletter

Aktualności

Millers Oils CVL 250ml Motorsport
CVL