6 czerwca, 2011
M. Rzeźnik/ P. Mazur na Rajdzie Karkonoskim nowym autem, w nowych barwach!

Jeden z najbardziej utalentowanych i najbardziej widowiskowo jeżdżących zawodników w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski – Maciej Rzeźnik, wraz ze swoim pilotem Przemysławem Mazurem już w najbliższy weekend zadebiutują nowym samochodem.

Maciej Rzeźnik:

Bardzo się cieszę, że już teraz możemy podać tę informację oficjalnie – na Rajdzie Karkonoskim nasz zespół wystartuje Peugeotem 207 Super 2000! To dobry samochód i mam nadzieję, że od pierwszych kilometrów pozwoli nam na dobrą i skuteczna jazdę po odcinkach, które oboje z Przemkiem lubimy. Więcej szczegółów dotyczących naszego startu podamy już wkrótce. 

 

Rajd Chorwacji stanowił dla nas świetną szkołę i muszę przyznać, że rozbudził nasze apetyty na kolejne występy także w Mistrzostwach Europy. Pospiesznie zgłosiliśmy się nawet do Rajdu Turcji. Niestety czas na przygotowanie się do tego występu, zarówno dla nas, jak i firmy przygotowującej samochód, był za krótki i postanowiliśmy skupić się na starcie w Karkonoszach. Uważamy to za dobra decyzję i mamy nadzieję na udany występ. Do zobaczenia w Jeleniej Górze!

Więcej szczegółów na www.maciekrzeznik.pl Partnerem zespołu jest Millers Oils.