6 grudnia, 2023
Czym jest Dynamic Fluid Technology? Gdzie stosowana jest technologia DFT?
Czym jest Dynamic Fluid Technology? Gdzie stosowana jest technologia DFT?

Zastanawiałeś się kiedyś, czym jest Dynamic Fluid Technology?

Dynamic Fluid Technology (DFT) to wyjątkowa technologia Millers Oils, która obejmuje cały proces formułowania oleju – od blendowania do gotowego produktu.


Technologia ta jest stosowana głównie w gamie olejów silnikowych XF Premium. Zapewnia ulepszone właściwości smarne w celu maksymalnej ochrony silnika i kontrolowania jego temperatury, specjalnie dostosowane do wyzwań stawianych przez współczesne warunki jazdy. Dbają o to zaawansowane dodatki użyte w olejach wykorzystujących DFT.

Dynamic Fluid Technology (DFT) to unikalne, najnowocześniejsze podejście do kwestii smarowania, które dostosowuje się do potrzeb Twojego silnika, zapewniając optymalną ochronę i wydajność.
Silniki są najbardziej podatne na uszkodzenia i zużycie w fazie rozruchu, a nowoczesne warunki jazdy tylko zwiększają tę podatność – technologia Stop-Start, praca w dużym natężeniu ruchu i jazda na krótkich trasach mogą skutkować skróceniem żywotności silnika.
DFT zwalcza te skutki, koncentrując się na maksymalnej redukcji zużycia paliwa przy jednoczesnym minimalizowaniu tempa zużywania się silnika.

Co wyróżnia Dynamic Fluid Technology?
✅ Poprawiona wydajność silnika
✅ Wydłużona żywotność komponentów
✅ Zmniejszona emisja
✅ Większa oszczędność paliwa

Gama XF Premium jest preferowanym wyborem jeśli chodzi o oleje spełniające najbardziej aktualne specyfikacje producentów. Najnowszy samochód, zaawansowany technologicznie silnik? Wybór jest prosty – Millers Oils XF Premium.