6 lipca, 2022
Millers Oils partnerem Huddersfield Town

Firma Millers Oils ma przyjemność ogłosić nowe, długoterminowe partnerstwo z Huddersfield Town Football Club. To angielski klub piłkarski z siedzibą w Huddersfield, a więc w najbliższym sąsiedztwie firmy Millers Oils, występujący obecnie w Championship. Klub powstał w 1908 roku.

Millers Oils partnerem Huddersfield Town

Producent specjalistycznych olejów i środków smarnych z Brighouse ma status „performance partner”, a więc partnera wydajnościowego, a kontrakt opiewa na dwa lata – z możliwością przedłużenia na kolejny sezon.

W ramach umowy Millers Oils posiada teraz oficjalne prawo do nazwy boiska treningowego Canalside, które od 1 lipca 2022 r. zostanie przemianowane na kompleks Millers Oils High Performance. Logotypy Millers Oils pojawią się oczywiście także na głównym stadionie drużyny: John Smiths Stadium.

Przez cały okres współpracy Huddersfield Town i Millers Oils będą współpracować przy wielu wydarzeniach i innowacyjnych kampaniach marketingowych, które będą podkreślać i odzwierciedlać pasję obu organizacji do wydajności (performance), jednocześnie łącząc kibiców i klientów na całym świecie. Warto dodać, że mecze Huddersfield będą dostępne także w Polsce, dzięki platformie Viaplay.

Tony Lowe, dyrektor zarządzający Millers Oils, powiedział:
„Jest to ważna współpraca dla Millers Oils i jesteśmy podekscytowani współpracą z Huddersfield Town jako ich oficjalnym partnerem wydajnościowym (performance partner). Wydajność jest ważna, zarówno na boisku, jak i poza nim, a ta umowa stanowi idealną platformę do zaprezentowania naszych wysokowydajnych produktów wraz z profesjonalnym zespołem, który podziela wartości naszej firmy”.

Komentując nowe partnerstwo, Daniel McGeachie, kierownik ds. partnerstw zespołu powiedział
„To wielka przyjemność powitać Millers Oils na pokładzie, jako naszego oficjalnego partnera w zakresie wydajności. To marka, której wartości są ściśle zbieżne z naszymi, w szczególności wokół tworzenia najlepszych w swojej klasie produktów i ludzi.

Jako firma, Millers Oils ma długą i bogatą historię, ale mocno zakorzeniła się w Brighouse w West Yorkshire. Połączenie naszych dwóch marek po raz pierwszy jest znaczącym kamieniem milowym dla obu organizacji i nie możemy się doczekać wspólnej pracy.”