14 maja, 2020
Nowa oferta wyłącznie dla warsztatów - Millers Oils EPP.

 

GAMA EPP JEST PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DO PROFESJONALNEGO UŻYTKU W WARSZTATCH – PRODUKTY SĄ NIEDOSTĘPNE W SPRZEDAŻY DETALICZNEJ.

Millers Oils to wiodąca marka w sektorze motoryzacyjnym, dostarczająca wysokiej jakości oleje, smary i dodatki do paliw, do sklepów warsztatów w Wielkiej Brytanii, Polsce i na całym świecie. Dlaczego warto stosować dodatki Millers Oils  EPP? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i ponad 30-letniemu doświadczeniu w środkach czyszczących układy smarowania silników, nasza gama EPP jest technicznie opracowana tak, aby działać harmonijnie z nowoczesnymi olejami silnikowymi. Jest to idealne rozwiązanie dla nowoczesnego warsztatu, który chce przewyższyć oczekiwania swoich klientów w kwestii dbania o kondycję podzespołów samochodu, a także tych, których dotyczy obostrzenie przepisów dotyczących emisji. Gama dodatków EPP została opracowana jako profesjonalny program do użytku zarówno w pojazdach benzynowych, jak i wysokoprężnych. Jest skuteczna w wielu rodzajach pojazdów, niezależnie od wieku i przebiegu, i działaja pozytywnie nie tylko na oszczędność paliwa i emisję spalin, ale także – co istotne – na osiągi pojazdu.

Film z prezentacji gamy Millers Oils EPP w warsztacie VIP Serwis w Radomiu:

 

Twoi klienci odczują zauważalną różnicę w sposobie, w jaki ich samochód działa po usłudze w Twoim warsztacie: zyskiem jest wartość dodana i lojalność klientów. Gama dostępnych dodatków EPP zapewnia warsztatom i właścicielom warsztatów ważne, dodatkowe źródło dochodów. Poza tym, można zapronować klientom regularne stosowanie (dostępnych w Twoim warsztacie) innych dodatków do paliw Millers Oils przeznaczonych dla klientów detalicznych (ECOMAX), tak, by silniki ich samochodów już zawsze pracowały poprawnie. Wraz z wiekiem oraz przebiegiem, wewnątrz układu paliwowego, skrzyni korbowej, układzie dolotowym, elementach układu wydechowego, zbierają się zanieczyszczenia takie jak np. sadza, nagary, osady. Powoduje to stopniowe pogorszenie wydajności silnika, spadek osiągów, reakcji na „gaz”, często nawet niezauważone przez użytkownika.

Standardowy przegląd, połączony z wymianą oleju silnikowego i filtrów, często nie rozwiązuje problemu związanego z dyszami wtryskiwaczy, zanieczyszoną pompą paliwa, warstwą sadzy, nagaru, czy szlamu oleju silnikowego. Zastosowanie Engine Flush wraz z DPF lub PPF Turbo & Exhaust Cleaner nie tylko usuwa powodujące tarcie zanieczyszczenia z pompy paliwa, listwy wtryskowej, czy też dyszy wtryskiwaczy, ale także czyści turbo i układ wydechowy poprawiając tym samym spalanie i redukując emisję spalin. Poprawiona zostaje tym samym ogólna jakość jazdy. Dodatki do paliwa EPP działają wszędzie tam, gdzie wchodzą w kontakt z nagarem. Oczyszczają wiele komponentów, pozwalając pracować im wydajnie. Szkolenie Zapewniamy Tobie oraz Twoim pracownikom szkolenie dotyczące gamy produktów EPP, ich właściwego użytkowania, oraz tego, jak przekazać korzyści z tego wynikające Twoim klientom. Jeśli uważasz, że Twój warsztat oraz Twoi klienci skorzystają na tym – skontaktuj się z nami! Pomoc techniczna Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Państwu mocne wsparcie techniczne. Niezależnie, czy chodzi o szczegółowe dane produktu, rekomendacje dotyczące doboru najlepszego oleju, jesteśmy do Państwa usług. Dodatkowo oferujemy bezpośrednie wsparcie naszego działu technicznego znajdującego się przy fabryce – cały nasz zespół jest do Państwa usług.

Pomoc techniczna Poniedziałek – Piątek 8:0016:00 tel. +48 74 852 20 90

porady@millersoils.pl

GAMA EPP JEST PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DO PROFESJONALNEGO UŻYTKU W WARSZTATCH – PRODUKTY SĄ NIEDOSTĘPNE W SPRZEDAŻY DETALICZNEJ.

MILLERS OILS EPP ENGINE FLUSH – bazujący na oleju dodatek czyszczący układ smarowania.

BENZYNA:

MILLERS OILS EPP PETROL SYSTEM CLEAN & PROTECT – dodatek typu “wszystko w jednym” do użytku we wszystkich silnikach benzynowych, z PPF (GPF) oraz bez PPF (GPF).

MILLERS OILS EPP PETROL INJECTOR CLEANER – maksymalnie silny, skoncentrowany środek czyszczący usuwający zanieczyszczenia z układów wtryskowych w silnikach benzynowych.

MILLERS OILS EPP PPF TURBO & EXHAUST CLEANER – dodatek czyszczący filtry cząstek stałych GPF w silnikach benzynowych, a dodatkowo czyszczący turbinę oraz układ wydechowy.

DIESEL:

MILLERS OILS EPP DIESEL INJECTOR CLEANER – maksymalnie silny, skoncentrowany środek czyszczący usuwający zanieczyszczenia z układów wtryskowych w silnikach Diesel.

MILLERS OILS EPP DIESEL FILTER PRIMER – produkt, który należy używać za każdym razem, gdy wymieniany jest filtr paliwa w silniku Diesel. Znacznie ułatwia jego wymianę. Czyści najpierw przewody filtra paliwa, a następnie układ paliwowy oraz wtryskowy.

MILLERS OILS EPP DIESEL SYSTEM CLEAN & PROTECT – dodatek do oleju napędowego typu “wszystko w jednym” do użytku we wszystkich silnikach Diesel, z DPF i bez DPF.

MILLERS OILS EPP DPF TURBO & EXHAUST CLEANER – dodatek czyszczący filtry DPF w silnikach Diesel, a dodatkowo czyszczący turbinę oraz układ wydechowy.

Skontaktuj się z nami i poproś o zestaw informacji oraz katalog produktów Millers Oils EPP.

Więcej: https://www.millersoils.pl/epp/