18 marca, 2015
Waldemar Kluza i Millers Oils - partnerstwo.

NANO_A4_RGB STRIP

Tyskie testy przed Memoriałem
Waldek Kluza: „Ruszył cykl Samochodowych Mistrzostw Tychów 2015. Podczas pierwszej rundy wśród załóg można było zobaczyć także Waldka Kluzę w Mitsubishi Colt Evo.

– To właśnie tutaj zdecydowaliśmy się przeprowadzić testy, przed zbliżającym się 9. Memoriałem Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Wróciliśmy na tor Fiata po kilku latach, ale impreza zrobiła na nas bardzo pozytywne wrażenie – duża frekwencja, mocne samochody i przede wszystkim ciekawie skonfigurowana trasa. Dużo ciasnych fragmentów i szykan, ale nie brakowało też miejsc pozwalających na szybką jazdę. Ciekawa konfiguracja i dobra rozgrzewka przed tym, czego spodziewać możemy się za dwa tygodnie w Wieliczce.

WKluza - Foto 03 (Agnieszka Wołkowicz)

Testy były także pierwszą okazją do zaprezentowania barw nowego partnera Kluza Racing Team. Z przyjemnością możemy poinformować, że w sezonie 2015 na Colcie pojawi się logo znanej i cenionej w motorsporcie, angielskiej marki Millers Oils. Barwy na samochodzie to oczywiście nie wszystko. Podczas startów będziemy korzystać z produktów Millers Oils. Już w Tychach testowaliśmy olej silnikowy z technologią Nanodrive, CFS 10W60 NT, znakomity olej do skrzyni biegów CRX LS 75W140 NT oraz płyn hamulcowy Racing Brake Fluid 300+.

Sprawdziliśmy przed Memoriałem kilka ważnych ustawień. Samochód spisywał się bardzo dobrze, a czasy z kolejnym przejazdem osiągaliśmy coraz lepsze. Wróciły też wspomnienia sprzed lat, kiedy pojawialiśmy się na tym torze regularnie, więc frajda z jazdy była wielka.
Ogromne podziękowania dla organizatorów pierwszej rundy SMT i dla widzów, którym mamy nadzieję, podobały się przejazdy Colta. Cały dzień minął pozytywnie, a na zakończenie mieliśmy jeszcze jedno bardzo ważne zadanie do spełnienia. Kilkoma wylicytowanymi przejazdami mogliśmy wesprzeć zbiórkę pieniędzy na leczenie 6 miesięcznej Julii Grobel. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tej akcji i zapraszamy do jej wsparcia – szczegóły pod adresem www.sercejuleczki.pl

Partnerami zespołu Kluza Racing Team są: ProfiAuto, Stalco, TRW, AutoCzesciValdi.pl, Rally- Tech.pl, Millers Oils, Kopalnia Mocy, Buchti.pl.