4 czerwca, 2014
Bełtowski Motorsport po GSMP Jahodna

MOTORSPORT

Za nami kolejna eliminacja Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. W słowackiej Jahodnej startował Marcin Bełtowski w Subaru Impreza klasy E2-SH.

beltowski_motorsport_po_gsmp_jahodna_foto1 web

Marcin Bełtowski:
– Niestety nie udało się nawiązać walki, w takim stopniu jakbym chciał. Opony nie do końca się sprawdzały, ponieważ na trasie w Jahodnej mamy dość specyficzny asfalt. I nasze opony wyścigowe się rolowały, nie pracowały jak należy, w związku z tym zmieniłem je na twardą mieszankę, ale na nią było jednak za zimno. Próbowałem ją dogrzać na zjeździe, przed drugim podjazdem wyścigowym, ale czekaliśmy potem na uporządkowanie trasy po wypadku Beresa i zdążyła wystygnąć. Z pozytywów, to jestem bardzo zadowolony z możliwości przetestowania łopatek do zmiany biegów, które dają duże oszczędności czasowe i wielką frajdę 🙂 Zawody były jak zwykle fajnie zorganizowane, było wielu zawodników w ciekawych samochodach. Myślami jestem już w Limanowej, występ przed własną publicznością zawsze mobilizuje i czuje się pozytywnie zmobilizowany do startu!
Zapraszam do odwiedzania naszej strony www.beltowski.pl/motorsport oraz profilu na portalu Facebook – www.facebook.pl/BeltowskiMotorsport

Starty wspiera firma Bełtowski – autoryzowany dealer Audi, VW oraz autoryzowany serwis Subaru. Partnerem Zespołu jest Millers Oils.