23 maja, 2013
Drugie miejsce Marcina Bełtowskiego podczas GSMP w Załużu

Bełtowski Motorsport po GSMP Załuż.

W dniach 17 – 19 maja, w Załużu odbył się 39 Międzynarodowy Bieszczadzki Wyścig Górski – I i II runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. W wyścigu wystartował zespół Bełtowski Motorsport, w składzie: Marcin Bełtowski (Subaru Impreza) oraz Wojciech Bełtowski (Audi Quattro).

Obie rundy generalnie mogę udać za udane – powiedział Marcin Bełtowski, który dwukrotnie zajął 2 miejsce w klasyfikacji generalnej GSMP w klasyfikacji pojazdów z dachem (samochody turystyczne), a także drugie miejsce w klasyfikacji CEZ – FIA oraz Mistrzostw Słowacji. – Do zwycięstwa zabrakło naprawdę niewiele, ale uważam, że to bardzo dobry początek sezonu. Najważniejsze, że wiem, gdzie straciłem tych kilka sekund, które zadecydowały o wyniku, a to dobry prognostyk na przyszłość. W dalszej części sezonu chcę skupić się na walce o zwycięstwa, choć taki plan ma pewnie większość zawodników w mojej klasie. Oczywiście podczas zawodów nie obyło się bez przygód , ale to jest właśnie urok motorsportu. Na szczęście mogę polegać na moim zespole, i większość problemów została jak zwykle szybko rozwiązana. Tradycyjnie chciałbym podziękować sponsorom: Bełtowski – autoryzowany dealer Audi i Volkswagen, Motion Outsourcing oraz naszemu nowemu partnerowi – Millers Oils. Dziękuję także kibicom, których jak zwykle w Załużu pojawiło się mnóstwo. To tylko potwierdza wzrost zainteresowania wyścigami górskimi w Polsce.

Partnerami zespołu Bełtowski Motorsport są: „Bełtowski” – autoryzowany dealer Audi, Volkswagen, Motion Outsourcing oraz angielski producent środków smarnych Millers Oils. Zapraszamy na www.beltowski.pl/motorsport oraz www.facebook.com/BeltowskiMotorsport