23 grudnia, 2011
Zagłosuj na Maćka Rzeźnika!

Maciej Rzeźnik to bardzo utalentowany zawodnik. Jego niesamowicie widowiskowa i odważna jazda jest uwielbiana przez kibiców nie tylko w Polsce. Bardzo dobre rezultaty i stały progres w osiąganych wynikach spowodowały, że Maciej Rzeźnik został nominowany do Plebiscytu na „Najpopularniejszego sportowca Podkarpacia 2011 roku”. Jest to dla niego ogromnym wyróżnieniem i nobilituje do jeszcze większego wysiłku przed przyszłym sezonem.

Po prawie tygodniu od rozpoczęcia głosowania Maciej znajduje się na pierwszym miejscu, ale różnice są minimalne. Pomóżmy Maćkowi w walce o zwycięstwo. Wspierając Maćka jednocześnie działamy na rzecz promocji rajdów samochodowych na Podkarpaciu i nie tylko.

Warunkiem głosowania jest wysyłanie SMS-ów. Aby zagłosować na Maćka należy wysłać SMS o treści: nsportowiec.29 pod nr 72466.

UWAGA:  Pisane małymi literami i przed cyfrą 29 jest kropka. Koszt SMS to 2.46 pln (z VAT). Z jednego numeru można wysłać dowolną ilość SMS-ów.

Głosowanie potrwa do 21 stycznia 2011 do godziny 23:59.

Dziękujemy serdecznie za oddane głosy.

Chcielibyśmy także złożyć wszystkim kibicom, organizatorom, dziennikarzom i sympatykom sportów motorowych zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, oraz wielu sukcesów i wyzwań w nadchodzącym 2012 roku.

Już wkrótce ogłosimy plany naszego zespołu na przyszły sezon.

Pozdrawiamy
www.maciekrzeznik.pl