13 września, 2011
Zwycięstwo w Rajdzie Dolnośląskim!
image

Wielkim sukcesem zakończył się start załogi Jerzy Tomaszczyk / Łukasz Włoch w 21 Rajdzie Dolnośląskim. Cieszyńsko- Jeleniogórska załoga triumfowała w klasie A6 w 7 i 8 rundzie Rajdowego Pucharu Polski, wygrywając także klasyfikację generalną drugiego dnia zmagań.

httpv://youtu.be/yvf9zDU4Uhg

– Od ponad roku czekaliśmy na ten sukces. Świadomi swoich możliwości, atakowaliśmy już od pierwszych kilometrów wskakując na czoło stawki, jednak powtarzające się awarie zawieszenia nie pozwoliły na obronę pierwszej pozycji w sobotniej rundzie. Pech nie opuszczał nas także drugiego dnia, lecz patent z wykorzystaniem pasa do mocowania koła zapasowego nie zawiódł, umożliwiając jazdę w zadowalającym tempie. Przed nami start w „domowym” Rajdzie Wisły. Liczymy na ogromne wsparcie kibiców , obiecujemy, że jak zawsze „będzie się działo „.

– Bardzo lubimy Rajd Dolnośląski, trasy są bardzo szybkie i takie na odwagę. Postanowiliśmy to wykorzystać i pokazać się z jak najlepszej strony. Ciężko było wjeżdżać pod górę, ponieważ nasz samochód ma dużo mniej mocy od konkurencji. Postanowiliśmy mocno się spinać na zjazdach i myślę że Ci kibice, którzy nas widzieli na spadaniach nie żałują przyjazdu do Kotliny Kłodzkiej. Dziękujemy kolegom za walkę, kibicom za wspaniały doping. Cieszy nas fakt, że wreszcie postawiliśmy tzw. kropkę nad „i” , teraz pozostaje nam szukać budżetu na przyszły sezon w rozwojowym sprzęcie.
– Dziękujemy naszym partnerom : Labotest Laboratorium Inżynierii Lądowej, Darma Częsci Samochodowe, Ulter-Sport, Nobes, Przedstawicielowi sieci Vianor z Bielska-Białej, Azco, autoauto.pl, a także firmie Swift-Performance z Warszawy, za perfekcyjne przygotowanie szpery Gripper Diffs do naszego samochodu. Załogę wspierają również: Diff – wyłączny dystubutor Millers Olis w Polsce, Strong-Flex Polyurethane Components, Emal-Cer „Jasiu Nalepka” Do zobaczenia na Odcinkach Specjalnych już 16-17 września !