11 kwietnia, 2011
M.Rzeźnik/P.Mazur w Rajdzie Swidnickim! KONKURS!

Już w piątek rozpocznie się 39 Rajd Świdnicki KRAUSE – druga runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2011. Cała Świdnica żyje tym wydarzeniem, a atmosfera jest naprawdę świetna. Maciek Rzeźnik i Przemek Mazur wraz z całym zespołem są bardzo dobrze zmotywowany przed tym startem. W zeszłym roku mieliśmy tutaj bardzo dobre tempo, a tym razem chcielibyśmy być jeszcze bardziej skuteczni. Mamy nadzieję, że nam się to uda i prosimy o dopingowanie Maćka i Przemka podczas zmagań na wymagających i bardzo widowiskowych próbach.

 

 Maciej Rzeźnik: Lubię tutaj wracać i podoba mi się charakterystyka odcinków specjalnych tego rajdu. Trzeba dużej koncentracji i uwagi, aby nie popełnić błędów, ale w tym sporcie na końcowy wynik składa się wiele czynników. W środę odbyliśmy testy naszej Skody Fabii Super 2000 i myślę, że będziemy mieli dobry rytm od samego początku rajdu. Oczywiście liczę na to, że samochód nas nie zawiedzie i wyczerpaliśmy już limit pecha i awarii na ten sezon. Bardzo chcielibyśmy przejechać ten rajd bez problemów i znaleźć się na mecie. Nasze zapoznanie z trasą przebiegło bez żadnych komplikacji i myślę, że wszystko jest już dopięte na ostatni guzik. Konkurencja jest bardzo mocna, a walka na każdym z piętnastu odcinków specjalnych z pewnością będzie bardzo zacięta. Szczerze mówiąc to już nie mogę się doczekać pierwszej próby i rozpoczęcia 39 Rajdu Świdnickiego KRAUSE. Postaramy się dać z siebie wszystko i nie będziemy zapominać o kibicach dając im także pokaz widowiskowej i agresywnej jazdy. Prosimy o gorący doping i bezpieczne oglądanie naszych zmagań. Do zobaczenia!

 

 Specjalnie z myślą o kibicach organizujemy także konkurs na najlepsze ujęcia zdjęciowe i wideo naszego zespołu rajdowego. Będziemy oceniać Waszą pomysłowość, technikę i talent. Do wygrania atrakcyjne nagrody ufundowane przez Millers Oils. Na prace będziemy czekać do końca kwietnia 2011r., a możecie je nadsyłać na adres: kontakt@maciekrzeznik.pl