1 czerwca, 2010
Spotkajmy się na Automechanika 2010

W dniach 14 – 19 września 2010 we Frankfurcie odbędą się największe w Europie targi przemysłu motoryzacyjnego. Swoje oferty przedstawią największe na świecie firmy branży motoryzacyjnej: producenci części samochodowych, kosmetyków, producenci smarów i olejów, akcesoriów, firmy z branży tuningowej oraz wiele wiele innych.

Miło nam poinformować, iż w hali nr 9.1, na stoisku nr 59 zaprezentowana zostanie oferta produktów Millers Oils. Dodatkowo, w dniach 18-19 września będzie można również porozmawiać o naszych produktach po polsku – na stoisku, do dyspozycji zwiedzających będzie przedstawiciel polskiego oddziału Millers Oils. Targi te od wielu lat odwiedzane są przez dużą liczbę osób z Polski, co jest zrozumiałe, ze względu na znakomite połączenie drogowe i lotnicze z Frankfurtem, oraz ze względu na fakt, że w Polsce tak duże targi się nie odbywają.

Millers Oils zaprezentuje pełną gamę produktów sektoru Automotive, w tym oleje serii Trident, Premium, Motorsport, Classic. Przedstawione zostaną jedyne na świecie oleje wyczynowe z unikalną formułą „triple ester”, oleje przekładniowe z nanotechnogią („Najbardziej innowacyjny produkt Motorsport 2009”) oraz cała rodzina olei OEM – XF Longlife 5w30. Na stoisku nie zabraknie także najnowszej serii dodatków do paliw – Diesel/Petrol Power Ecomax.

Spotkajmy się na Automechanika!