30 kwietnia, 2009
Marty McCormack / Phil Moynihan zwyciężyli w pucharze Citroen Trophy

pirelli-1W drugiej rundzie Rajdowych Mistrzostw Wielkiej Brytanii 2009 – Pirelli International Rally, załoga Millers Oils – Marty McCormack / Phil  Moynihan zwyciężyli w pucharze Citroen Trophy, zajmując jednocześnie 11 miejsce w klasyfikacji generalnej. To niesamowity wynik, zwłaszcza, że zwyciężyli z wieloma zawodnikami w znacznie mocniejszych samochodach z napędem na 4 koła. Trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej zajęła załoga Mitsubishi Lancer Evolution X – David Bogie / Kevin Rae, która również używa tylko produktów Millers Oils Motorsport. W „drugiej lidze”, na drugiej pozycji dojechała załoga Stevie Brown/Andrew Roughead – Ford Fiesta ST , a w rajdzie Pirelli Historic Rally zwycięstwo odnieśli Darren Moon/Chris Parsons – Ford Escort Mk2 . Tym samym potwierdzili oni najwyższą jakość i osiągi Millers Oils.